• Ново
Машка Поло Кошула Лето Нова Секојдневна Машка Кошула Со Кратки Ракави Еднобојна Машка Кошула Со Три Копчиња Поло Маици За Мажи

Машка Поло Кошула Лето Нова Секојдневна Машка Кошула Со Кратки Ракави Еднобојна Машка Кошула Со Три Копчиња Поло Маици За Мажи

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Големина : М Биста : 111см/43,70" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 23,5 см/9,25" Должина : 72см/28,35" Големина : Л Биста : 116см/45,67" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 24см/9,45" Должина : 73см/28,74" Големина : XL Биста : 121см/47,64" рамо : 52см/20,47" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 74см/29,13" големина : ххл Биста : 126см/49,61" рамо : 54см/21,26" ракав : 25см/9,84" должина : 75см/29,53" големина : хххл биста : 131см/51,57" рамо : 56см/22,05" ракав : 25,5 см/10,04" должина : 76см/29,92" големина : ххххл Биста : 136см/53,54" рамо : 58см/22,83" ракав : 26см/10,24" Должина : 77см/30,31" Лето нови Обични Мажи кошула со кратки ракави со еднобојна машка кошула со три копчиња карактеристики на рамената : € материјал ● изработен е од добри материјали, доволно Издржлив за секојдневно носење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Собирање на машкиот врв е лесен за носење и може да биде добро усогласен со сите видови панталони.●Прилики}машкиот врв е одличен избор за секојдневно носење.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен Стил : Мода и рекреативен материјал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Печатен Ракав : Должина : Одговара за големината што добивате : 1 Компјутер Врвен Натпревар : поло маиците се поелегантни од маиците и пообични од кошулите за облекување. Класик одговараше на сите панталони како панталони, фармерки, спортски панталони итн. Прилики : оваа класична поло кошула е погодна за сите прилики, како што се голф, тенис или само секојдневно секојдневно носење, работа и излегување на ручек итн.Одличен подарок за вашето семејство или пријател. поло маици за мажи. голф поло маици за мажи. работни поло маици за мажи. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.