• Ново
Баок машки Панталони Божиќни Машки Секојдневни Панталони Пижами Панталони Со Врвка И Џебови Божиќен Подарок Црн

Баок машки Панталони Божиќни Машки Секојдневни Панталони Пижами Панталони Со Врвка И Џебови Божиќен Подарок Црн

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : M Половината : 74СМ/29.13" колк : 104СМ/40.94" ДОЛЖИНА : 104СМ/40.94" . Големина : Л Половината : 80см/31.50" Колк : 110см/43.31" Должина : 106см/41.73" . Големина : XL Половината : 86cm/33.86" Колк : 116cm/45.67" Должина : 108cm/42.52" . Големина : XXL Половината : 92cm/36.22 "Колк : 122cm/48.03 " Должина : 110cm/43.31". Големина : XXXL Половината : 98cm/38.58 "колк : 128cm/50.39 " Должина : 112cm/44.09" машки панталони. Божиќни Машки Секојдневни Панталони Пижами Панталони со Врвка И Џебови Божиќен Подарок Карактеристики : Материјал : полиестер и спандекс, мек и удобен. Напредна технологија за дигитално печатење, без додатоци на површината, со добра дише.Стил. Божиќен стил дизајн, совршено дизајниран модел за вашиот одмор. Божиќните панталони за пижами се совршен подарок за семејството и пријателите.Карактеристики : технологијата ЗА сублимација НА 3Д боја ни овозможува да ги произведеме овие неверојатно светли, брзи во боја, не избледени, не-пукање, не-лупење. Лабава фитинг Божиќ дневна панталони.Со напреден тим за уметност за дигитално печатење и дизајн на простор; дизајнирајте разни 3д печатени облеки како што се маици, дуксери, дуксери, спортска облека/џогирање/јога долни кошули итн.Мерки на претпазливост. Рачно перење или машинско перење, сушење по студ, не белење, се препорачува миење раце.Сезони. Umn/Зимски Пол. Малематеријал : полиестер, Тип на спандекспатер. Должина на панталони за печатење. Долги панталонидебелина. Стандарден Комплет за рачно перење или машина за перење во ладна вода (препорачано миење раце)вклучува : 1 парче personal Божиќни Панталони За Пижами. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Панталони за Пижами мубинео, Долга Еднобојна Лабава Облека За Спиење, Ремени За Цртање Панталони За Ноќна Облека Со Појас

DEN 0.67

Менс Пижами Панталони, Долга Еднобојна Лабава Облека За Спиење Дното, Цртање Ремени Половината Бенд Ноќ

2dxuixsh Машки Панталони Chinos Мажи Машки Пижами Карирани Панталони За Пижами Спијат Долги Панталони Со Џебови Меки Pj Задници

DEN 575.84

Стил : Класичен / Моден / Секојдневен / Бизнис Материјал : Полиестер Мешавина Мека ткаенина Дизајн : Добри

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.