• Ново
Масовна Маица Машка Секојдневна Маица Мрзливи Маици За Мажи Гроздобер Маица Мода Во Памучен Стил Машки Голем Лабав Краток Ракав Тенок Врв Машки Врвови Со Долги Рак

Масовна Маица Машка Секојдневна Маица Мрзливи Маици За Мажи Гроздобер Маица Мода Во Памучен Стил Машки Голем Лабав Краток Ракав

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Сезона : Пролет, Лето. Пол : Мажи. Повод : Повик. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Блуземенс Шорцеви Обични Ширки За Мажи Маици За Мажи Кошули За Компресија Со Долги Ракави Машка Екстра Голема кошула Табела Со Големина : . Големина : М Биста : 102см/40.16" Рамо : 44см/17.32" Должина : 61см/24.02"Големина : Л Биста : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Должина : 62см/24.41"Големина : XL Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Должина : 63см/24.80"големина : ххл биста : 114см/44.88" рамо : 50см/19.69" Должина : 64см/25.20"големина : хххл биста : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" ДОЛЖИНА : 65см/25.59"големина : ххххл биста : 122см/48.03" рамо : 54cm/21.26" должина : 66cm/25.98"големина : xxxxl биста : 126cm/49.61" рамо : 56cm/22.05" должина : 67cm/26.38" рачно перење. Повлечете Го Затворањето. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ. Изработени Од Полиестер.Врвот На Резервоарот За Компресија Е Одлична Еластичност Со Подобрен Опсег На Движење, Удобен И Издржлив. Покрај Тоа, Лесно Е Брзо Да се Мие Суши. ОБЛИКУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО ТЕЛО. Научниот Дизајн На Компресија Ви Помага Да Го Поправите Држењето На Телото, Да Го Израмните Стомакот, Да Го Зацврстите Стомакот И Да Ги Постигнете Своите Цели Побрзо И Полесно. Машкиот Обликувач На Телото Прави да Изгледате Посигурни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маици Високи Мажи Хавајски Тенок Фит Јака Со Истегнување Со Кратки Ракави Обична Кошула Со Копчиња Мажи Маици Со Долги Ракави

DEN 287.84

целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стило

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.