• Ново
Мажи Секојдневен Моден Пуловер Со Тркалезен Врат Велигденски Принт Маица Со Кратки Ракави Врвови Виолетова С

Мажи Секојдневен Моден Пуловер Со Тркалезен Врат Велигденски Принт Маица Со Кратки Ракави Врвови Виолетова С

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Карактеристики : . Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Сезона : Лето/Aut. Пол : Мажи. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Памук. Должина на ракавот : Шорцеви ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Парчиња Машка Блуза.

Карактеристики

Производи во категоријата

Најголемото Момче И Девојка На Светот Униз Двојка Што Одговара На Маица Во стилот На Памучна Маичка Контрастни ленти на ракавите

DEN 2.33

Двојка Појавување Кошула дрес унисекс Човек обработени и печатени Во Сад Постојано е пропишано да се ми

Само празни Места Машки Чекан Со Кратки Ракави Маица Залепена Маица За вратот И рамената Маица Чешлана Памучна Маица За

DEN 3.00

7 / 8 "двојно игла ракав и дното рабовите, Класичен одговара Четвртинасе сврте за да се елиминира центар б�

Мажи Мода Тенок Маица Маица Машкиumn И Зима Желка Џемпер Врвот Копче Мулти Слој Задебелување Топла Долги Ракави Врвот Маица

DEN 1.67

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.94" Рамо : 42см / 16.54" Ракав : 61см / 24.02" Должина : 66см

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.