• Ново
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Спортската Сива е 90/10; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла низ целата земја; Антички Бои (Цреша Црвена, Ирска Зелена, Купола Од Жад, Портокалова) се 90/10; Темна Хедер, Хедер (Воена Зелена, Црвена, Сафир), Полноќ, Јоргованот се 50/50; Капина, русет, безбедност зелена, портокалова Гилдан Менс 5.3 мл. Тешка Памучна Маица 3 Пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Масовна Маица Машка Секојдневна Маица Мрзливи Маици За Мажи Гроздобер Маица Мода Во Памучен Стил Машки Голем Лабав Краток Ракав

DEN 2.33

Сезона : Пролет, Лето Пол : Мажи Повод : Повик Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Кр�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.