• Ново
Летен Фустан На Плажа за женски Фустан Без Ракави Со Широк Врат Обични Макси Фустани Секојдневни Фустани Со Долг Фустан за жени

Летен Фустан На Плажа за женски Фустан Без Ракави Со Широк Врат Обични Макси Фустани Секојдневни Фустани Со Долг Фустан за жени

Оценка на клиентот:
DEN 335.68

Износ
Залиха

Летен Фустан На Плажа За Женски Лабави Макси Фустани Без Ракави Обични Макси Фустани Секојдневен Долг Фустан1. Овој фустан е изработен од мека млечна свилена ткаенина, многу лесен и супер удобен.2. Фустан за жени во пролет иumn, закривен раб, еднобојна шема на лента, модерен, трендовски и секси.3. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека.4. Боја на почвата женски биста фустан во памучна и ленена ткаенина. Ова е задолжителен фустан во вашиот closet.Be центарот на вниманието во овој прекрасен и секси фустан за забава, се одликува со дизајн на топла вежба. Елеганција и фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Крпеница : Лежерна должина на Ракавот : Јака Без Ракави : О-Јака : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Dress Size Bust Waist Length S98cm/38.58"88cm/34.65"133cm/52.36"M102cm/40.16"92cm/36.22"134cm/52.76"L108cm/42.52"98cm/38.58"135cm/53.15"XL114cm/44.88"104cm/40.94"136cm/53.54"XXL120cm/47.24"110cm/43.31"137cm/53.94"XXXL126cm/49.61"116cm/45.67"138cm/54.33" Size : SBust : 98cm/38.58"Waist : 88cm/34.65"Length : 133cm/52.36"Size : MBust : 102cm/40.16"Waist : 92cm/36.22"Length : 134cm/52.76"Size : LBust : 108cm/42.52"Waist : 98cm/38.58"Length : 135cm/53.15"Size : XLBust : 114cm/44.88"Waist : 104cm/40.94"Length : 136cm/53.54"Size : XXLBust : 120cm/47.24"Waist : 110cm/43.31"Length : 137cm/53.94"Size : XXXLBust : 126cm/49.61"Waist : 116cm/45.67"Length : 138cm/54.33" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 98см/38,58 "Половината : 88см/34,65" Изработена Од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. Модерен стил, фит тело, направи да изгледате помодерно, повеќе темперамент. Лесно совпаѓање : Женскиот фустан може да ги задоволи вашите различни стилови на носење. Можете да ги усогласите со елеци, блузи, Маици, кошули, слатки сандали и станови. Одличен избор за секојдневен живот, секојдневна облека, салон, дом, пижами и шорцеви, џогирање, плажа, на отворено, викенд, забава, одмор. Постави, забави, банкети итн. Совршен за пролет и летна сезона.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Шпагети Ремен Обичен Летен Сарафан На Плажа Боемска Забава Фустани Со Прерамки Со Прерамки Делфин Печатена Салон

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Прерамки Без Ракави, Секој

Тајсу Жени Мода Гроздобер Бохо Фустан Лето Ракави Набразден Полите Завој Партија А-Линија Фустан За Плажа Улична Облека

DEN 1.00

Женски Летен Фустан Без Ракави Плисиран Набразден Завој Партија АЛинија Фустан за Плажа Клуб Улична Об�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.