• Ново
Летен Секојдневен Фустан Макси Фустани За Жени Скејтер Јакна Фустан Јакна Сина Л

Летен Секојдневен Фустан Макси Фустани За Жени Скејтер Јакна Фустан Јакна Сина Л

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Модни Жени Обични Лабави Тркалезни Ракави Со Краток Врат Удобни Цврсти Фустани Модни Жени Обични Лабави Тркалезни Ракави Со Кратки Ракави Удобни Цврсти Фустани. Модни Жени Секојдневен Лабав Кружен Врат Кратки Ракави Удобни Цврсти Фустаникарактеристики : 1.Карактеристики : Краток Ракав,Цврст, Секојдневен, Носен,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Полиестерска Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. Лаванда Тиркизна Испакнатина Испакнатина Коктел Мал Мумо Кат Слатка Готска Женска Фуксија Средна Перивинка Дремка Сатен Секојдневно Костими За Капење Дводелна Судница Свадба+Фустани Долно Здолниште 7932s Прерамка Елопетент Газа Мачки Смок Потврда Проба Топла Изградена Тинејџери Гости Одделение Резервоар Околу Целосна Мода Плетени години. 2023 Летен Фустан Одобрување Жени. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 15см/5.91" Должина : 93см/36.61"Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 15см/5.91" Должина : 94см/37.01"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 15cm/5.91" Должина : 95cm/37.40"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 15см/5.91" Должина : 96см/37.80"Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 15cm/5.91 " Должина : 97cm/38.19".

Карактеристики

Производи во категоријата

Форестијаше Женски Фустани Секојдневен Летен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабава Бохо Плажа Долго Сонце Со Џебови Фустан

DEN 2.00

80" Должина : 141см / 55.12" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 96см / 37 Се разбира, се препорачува да с�

Фустани За Жени Атлетски Фустан Роденденски Фустан Фустан За Сонце Постер Девојка Фустан Мама И Јас Фустани Преклопни Забави

DEN 3.33

Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови ☸【Зборови на произ�

Есенски Секојдневни Фустани За Ноќта на Вештерките За Жени Фустани Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Макси Линија Лелеав Фустан

DEN 383.84

СЕЛОНЕ Есенски Секојдневни Фустани За Ноќта на Вештерките За Жени Фустани Со Кратки Ракави Екипаж Врат�

Тикв Женски Макси Лабава Ками Фустан Клиренс Апстрактна Мермерна Облека Летна Плажа V Фустан За Вратот Елегантен Секојдневен

DEN 2.33

Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложувањ�

Јубнлви Женски Фустан Макси Принт Шлиц Фустани Жени Страна В-Вратот Боемски Бохо Фустан Женски Секојдневен Фустан Женски Фустан

DEN 399.84

2 " Ракав : 24cm / 9 Материјал : Полиестер.2 "Рамо : 40cm / 15.7 " Ракав : 22см / 8.4" ракав : 21см / 8 Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА

Женски Макси Кат Фустан Дозвола Ancle Должина Фустан Лето Лежерна Лабава Модна Облека За Жени Цветни Печатење Гроздобер Тркалезен

DEN 335.68

Цхјс Женски Макси Поден Фустан Клиренс Фустан Долг Фустан Лето Лежерна Широка Модна Облека За Жени 2023 Ц�

Женски Летни Фустани Клиренс - Продажба Без Ракави Фустан Со В-Врат Џебна Прашка Шема Плажа Бохо Макси Фустан За Жени фустан

DEN 335.84

Сезона : Пролет ,Лето : Женска Пригода : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст / С

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Лето Секојдневен Без Ракави В Бохо Повлекување На Половината печатени фустани

DEN 335.68

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Лето Секојдневен Без Ракави V Вратот Бохо Повлекува�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.