• Ново
Црвенкапа Тарот Униз Тешка Памучна Маичка

Црвенкапа Тарот Униз Тешка Памучна Маичка

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) . : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)) . : Класично вклопување . : Солза-далеку етикета . : Работи точно на Големината Црвенкапа Тарот (Преден И Заден Принт) Унисекс Тешка Памучна Маичка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ткаенина од лажица-Театарски Технички Зборови Драма Отпечатена На Органска Памучна Плетена Ткаенина покрај Дворот-Облека Облека

DEN 2.00

Театарска Типографија Текстуални Реквизити Костими Театарска Ткаенина Отпечатена Од Лажица Бти Орган�

Џхпкјсмер Смешни Маица Гаден Храброст Црн Мечувалец Маици Мажи Аниме О Вратот Краток Ракав Маици Печатени Облека Повик

DEN 2.33

Поддржете Прилагодено Печатење На Машки Женски Маици Како Фото Или Лого Текст НАПРАВЕТЕ Сами Свој Диза�

Кошули со фетерни Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Секојдневни Плус Големина Основни Врвови пуловер фустани

DEN 0.67

Кошули со 3 / 4 Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Секојдневни Плус Големина Основни �

Fsqjgq Маици Кошули За Жени Гроздобер Бели Блузи За Жени Облечени Жени Куче Љубовник Писмо Печати Смешни Маици Лето Повик Пуловер

DEN 528.00

ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.