• Ново
Крикет Подароци-Ретро Гроздобер Бои Крикет Играчи Маица

Крикет Подароци-Ретро Гроздобер Бои Крикет Играчи Маица

Оценка на клиентот:
DEN 559.20

Износ
Залиха

Додадете боја во вашиот плакар со женска маица за графички гроздобер принт на вратот на екипажот и ќе добиете комплименти кога ќе го истрошите ова. Ова е кошула со кратки ракави изработена од полиестер која е стилска и удобна. Кошулата е машина за перење или рачно перење за лесна нега. Дизајн : Оваа Маица има печатена шема на предната страна, кратки ракави и тркалезно деколте, што изгледа секојдневно и стилски. Нема да можете да одолеете на неговиот шарм и ќе уживате во комплиментите од другите. Изработен од лесна, мека и еластична ткаенина, многу е удобен и погоден за целодневно носење. Инструкции за одржување : предлог превртете и измијте ја машината во ладна вода. Свртете внатре и исушете на ниска температура. Не избелувајте. Оваа маичка е совршена за секојдневен изглед со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларии, забави, клубови и состаноци. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Купите. Совети : [Големина и Големина]Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јајца ќелија кошула од диносаурус, кошула на Велигден диносаурус, Велигденска дино кошула, Детска Велигденска кошула, диносаурус

DEN 0.67

Драго ни е што ви даваме 10% за следната набавка за секој што ни остава добар преглед како благодарност за

Ткаенина од лажица-Театарски Технички Зборови Драма Отпечатена На Органска Памучна Плетена Ткаенина покрај Дворот-Облека Облека

DEN 2.00

Театарска Типографија Текстуални Реквизити Костими Театарска Ткаенина Отпечатена Од Лажица Бти Орган�

Кошули со фетерни Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Секојдневни Плус Големина Основни Врвови пуловер фустани

DEN 0.67

Кошули со 3 / 4 Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Секојдневни Плус Големина Основни �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.