• Ново
Нормално Е Здодевно-Женска Маица V-Вратот Краток Ракав, До Женска Големина 3XL-Нова Шкотска Канада

Нормално Е Здодевно-Женска Маица V-Вратот Краток Ракав, До Женска Големина 3XL-Нова Шкотска Канада

Оценка на клиентот:
DEN 419.36

Износ
Залиха

Нормално Е Здодевно-Женска Маица V-Вратот Краток Ракав, До Женска Големина 3 XL - Нова Шкотска Канадски V-Вратот Маица. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд(КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Класична ткаенина со средна тежина. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер. Полу-опремени. 1/2 " не-врвот зашиени v-вратот јака. Снимено вратот и рамената.Капа ракави. Ракав со двојна игла и долни рабови. Нормално Е Здодевно-Женска Маица V-Вратот Краток Ракав, До Женска Големина 3 XL - Нова Шкотска Канадски V-Вратот Маица. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд(КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Класична ткаенина со средна тежина. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер. Полу-опремени. 1/2" не-врвот зашиени v-вратот јака. Снимено вратот и рамената. Капа ракави. Ракав со двојна игла и долни рабови. Странични рабови. Сива бисерна солза далеку етикета. Полу-Опремени. Достапно во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици со врат обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Оваа Нова Шкотска Канада Женска Маичка За Вратот Е за жени. Ние носиме големини ДО 3 XL. можете да го носите овој спортски изглед со кратки ракави модерна графичка маица со врат додека одите на шопинг, теретана, училиште или да ја додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некој, мора да го имаат секојдневно основите, И Нова Шкотска канада печати е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мировна Кошула За Жени Цветни Графички Јога Маици За Нејзината Празнична Хипи Партија В-Вратот Маица 1960-тите Гроздобер

DEN 287.84

Шарени и стилски Мировни Кошули За жени.Печатени Во Сад Достапни големини : Внек маица С ДО 2 XL, ги вклучу�

Симу Женски Кошули Секојдневна Женска Кошула Со О-Врат Извртена Еднобојна Есенска Секојдневна Маица Со Долги Ракави Деловна

DEN 360.48

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Божиќни Маици За Жени Тинејџерки Девојка Карирана Елка Графички Маици Секојдневна Празнична Облека Cat Зима Мачка Со Долги Ракави

DEN 1.67

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

Маици Со Тематика На Гаекув Сад Денот На Независноста Женски Блузи Облечени Секојдневни Маици За Кошули Смешни Слатки Маици

DEN 0.67

Женска Кошула Маици Смешни Слатки Кратки Ракави Маица Денот На Независноста Знаме Печатење Вратоврска�

Дозвола Женски Краток Ракав Плисирани Врвови Симпатична Цветни Печатени V Вратот Маици Повик Лабава Одговара Лесен Одмор Пуловер

DEN 367.84

Карактеристика На Производот : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи, Празнична Маица,Модна Маичка,Крато�

Женска Маица Женски Свилени Врвови Со Кратки Ракави Гипур Чипка Против Вратот Сатен Цврсти Елегантни Лабави Маици За Жени Трендовски

DEN 191.84

Големина : S Биста : 105cm / 41.34" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 110cm / 43.31" Должина : 66cm / 25.98" Големина : L Бист�

Фесфес Грди Божиќни Џемпери Женски Врвови Печатени Половина Патент Нејасни Руно Вратот Долг Ракав Дуксер Пуловер Врвови Блуза

DEN 0.67

11 " Должина : 65см / 25 Големина : XXXXL Големина.29 " Должина : 68cm / 26.женска падне мода 2022,корсет врвот,корсет блу�

Базиреј Женски Врвови На Вратот На Екипажот Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Летни Обични Кошули Со Туника

DEN 2.33

Женски Врвови На Вратот На Екипажот Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Летни Обични Т�

Женски Врвови Женски Врат На Екипажот Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Дамски Маици Секојдневни Кошули За Жени Розова 3XL

DEN 281.44

КСЦИККД Женски Блузи Женски Екипажот Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Маици Повик Кошули З

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.