• Ново
Предупредување Девојки Патување Во Тек Девојки Патување Патување Трендовски Женски Графички Маица совршен За Летен Стил

Предупредување Девојки Патување Во Тек Девојки Патување Патување Трендовски Женски Графички Маица совршен За Летен Стил

Оценка на клиентот:
DEN 112.00

Износ
Залиха

Додадете допир на стил во вашата гардероба со нашите женски стандардни маици со кратки ракави. Дизајнирани за секојдневно носење, овие маици се совршени за домашни, патувања и фитнес активности. Градите се одликува со уникатен и модерен графички дизајн, додека ткаенината е мека и удобна на допир. Нашите маици се изработени од висококвалитетни материјали кои се издржливи и еластични, обезбедувајќи удобно вклопување кое е совршено за секоја сезона. Едноставниот, но стилски дизајн ги прави лесни за носење и спарување со вашите омилени додатоци. Ќе ви се допадне начинот на кој тие се чувствуваат против вашата кожа и ќе сакате да ги носите секој ден. Овие маици се лесни за нега, без разлика дали претпочитате миење раце или перење машини. Само запомнете да не ги натопувате премногу долго и не ги избелувајте. Нивната висококвалитетна конструкција гарантира дека нема да се намалат при перење и ќе ја одржуваат својата форма во годините што доаѓаат. Без разлика дали барате стилски летен врв, графичка маичка или симпатична кошула со кратки ракави, нашите маици се совршен избор. Тие се совршени за секоја пригода и брзо ќе станат ваш врв за секоја пригода. Купувајте ја нашата колекција денес и откријте ја совршената женска маица за вас! 1. Цврсти бои 95% Полиестер, 5% Спандекс 2. Повлечете го затворањето, кружниот врат, кратки ракави 3. Машинско Перење, не паѓајте обидете се 4. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Потопете се во облак-допаѓамекост.Без разлика дали лежите дома, работите или се среќавате со пријатели, мекоста на Оваа Маица слична на облак ќе направи да се чувствувате како да сте завиткани во пријатна прегратка. 5. Препуштете се на бескрајната креативност со нашата Маица со привлечна низа дезени. Оваа маичка нуди динамично платно за вашиот личен стил да блесне. 6. Маичката е погодна и за слоевитост и за носење сама, совршен топар овој врв со какви било панталони, фармерки, хеланки и патики за секојдневен летен изглед или како кошули за слоеви Воumn, Зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Glonme жени летни врвови на екипажот на вратот на вратот со кратки ракави маица одморен лабава мода со цврста боја пулвер сина

DEN 0.33

Description : Gender : Women, Ladies Style : PlSize Women Summer Tunic Blouse, Women Solid Color Tops, Women Casual T Shirt,Short Sleeve Tee Pattern Type : Solid Color Color : Green, White

Ајомет Денот На Свети Патрик Женски Летни Врвови Женски Секојдневни Маици Врат Со Кратки Ракави Долги Вградени Врвови Обични

DEN 319.20

Женска Маица За Денот На Свети Патрикс Со Кратки Ракави Цврст Кружен Врат Лабава Преголема Печатена Кош

Leylayray Блузи За Жени Жени Мода Секојдневен Темперамент Круг Вратот Краток Ракав Цврста Боја Памук Коноп Маица Блузи Ѓумбир

DEN 360.00

Leylayray Блузи За Жени Жени Мода Секојдневен Темперамент Круг Вратот Краток Ракав Цврста Боја Памук Коноп �

Рифорла Женски Секојдневен Графички Маички Со Долги Ракави Со Џебови Дуксер За Дуксери Женски Пуловер Врвови Женски Дуксери

DEN 2.00

Точка специфики Јака : Качулкавратот Пол : Жени Сезона : Пролет,Aut Материјал : Полиестер Обрасци : Цврста б

Средно Училиште Соништа 6 7 8 Ми Тим Наставник Подарок Стилска Графичка Маичка За Жени, Симпатична И Удобна Кошула Со Кратки

DEN 271.84

Барате стилска и удобна маица која може да биде во чекор со вашата дневна рутина? Не гледајте подалеку о�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.