• Ново
Маица за сублимација на време и време на време

Маица за сублимација на време и време на време

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Дајте му на вашата гардероба моментално ажурирање со ова време и теата за сублимација. Со својата мека и лесна ткаенина, оваа кошула со краток ракав сигурно ќе ве одржи ладни во тие топли денови. Овие светли отпечатоци ќе додадат забавен пресврт на секое дно со кој ќе го спарите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Должина на туника. Аква/Каки/морнарица комбо : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер; Аква/морнарица/црна/праска/розова комбо : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Mirtенска маица за сублимација од време и Tru.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќни Маици За Жени Тинејџерки Девојка Карирана Елка Графички Маици Секојдневна Празнична Облека Cat Зима Мачка Со Долги Ракави

DEN 1.67

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.