• Ново
Маици за кратки ракави за време и време на време, 2 пакувања

Маици за кратки ракави за време и време на време, 2 пакувања

Оценка на клиентот:
DEN 420.96

Износ
Залиха

Запознајте го времето и новиот главен дел на Tru : маица 2-пакет што е насочена да се вклопи близу до вашето тело додека седите под колковите и темелно се гушка. Исечени од фино ребрестиот плетен со флексибилна удобност, овие маици се совршени за вашата разноврсна, модерна и обична облека, бидејќи се спарува со фармерки со високи половини, хеланки, џогери или плетено здолниште. Материјал : 58% памук/38% модал/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : Ребреста лажичка деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Изработено во фино ребрестиот плетен со флексибилна удобност. Mirsенски ребрести маици од време и TRU.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Маица Цртан Филм Анатомија На Црна Мачка Смешно Печатење Т-шрит Тркалезни Врвови На Вратот Краток Ракав Обична Маичка

DEN 2.67

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Розова Лента Свест За Рак На Дојка Женска Маица Поддршка За Свесност За Рак На Дојка Подарок За Жени Со Долги Ракави На Екипажот

DEN 0.67

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE Барате прифатлива мода што одг

Предупредување Девојки Патување Во Тек Девојки Патување Патување Трендовски Женски Графички Маица совршен За Летен Стил

DEN 112.00

Додадете допир на стил во вашата гардероба со нашите женски стандардни маици со кратки ракави Дизајнир�

pbnbp Плус Големина Блузи Жени Цветни Печатење Екипажот Вратот Краток Ракав Повик Летен Клиренс Маица Туника Блузи ЗА Хеланки

DEN 2.67

Жени Плус Летен Клиренс За Заштеди 2023! женски летни врвови 2023 година Материјал : Овие врвови се направен�

Четврти јули Облека; Денот На Независноста Женски Блузи Женски Лето Лежерно Лабаво Печатење Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Женска Летна Лежерна Лабава Печатена Маичка Со Краток Ракав Со Кружен Врат Деталите За производот Вклу�

fvwitlyh Маици За Жени Маици Женски Жени Врвови Копче Со Долги Ракави Дневни Лабави Маици Врвови Врвови Жени Обични Женски Маици

DEN 356.48

Маици Женски Женски Врвови Копче Со Долги Ракави Дневни Лабави Блузи Блузи Врвови Жени Секојдневна Кар�

Жените Маица Краток Ракав Круг Вратот Љубов Срце Печатени Дами Облека Пролет Лето Одмор Мода Секојдневен Плажа Дневен Маица

DEN 367.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 17.5 см / 6.89" Должина : 63см

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.