• Ново
Бинмер Жени Долг Ракав Долг Ракав Леопард Печатење Маица Крст Против Вратот Врвот

Бинмер Жени Долг Ракав Долг Ракав Леопард Печатење Маица Крст Против Вратот Врвот

Оценка на клиентот:
DEN 319.68

Износ
Залиха

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Жените Мода Секојдневен Долг Ракав Леопард Печати Маица Крст Против Вратот врвот информации За Производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење,Нов Изглед, дизајнот на печатење е многу погоден за излегување. Сезона : umn и зима Пол : Жени Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Леопард Печатење : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на. Големина Шема. Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88см/34.65 "Должина На Ракавот : 58см/22.83 "Должина : 67см/26.38". Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92см/36.22 "Должина На Ракавот : 59см/23.23 "Должина : 68см/26.77". Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 98см/38.58 "Должина На Ракавот : 60см/23.62 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 106cm/41.73 "Должина На Ракавот : 62cm/24.41 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 114cm/44.88 "Должина На Ракавот : 64cm/25.20" Должина : 73cm/28.74 " нега На Облека : Рачно перење на ниска температура, машинско перење во ладна вода. Не избелувајте, обесувајте или сушете. Повод : секојдневно носење, секојдневно, патувања на плажа, празници, забави, датуми, училиште, на отворено, патување, дом, канцеларија, работа или која било пригода. Дизајн : V-вратот Со мулти-елемент печатење, кратки ракави, лабава тече, туника, лабава маица, основна маица, обична кошула. Висококвалитетна ткаенина за удобно носење и долготрајна издржливост. Носете со : хеланки, работни панталони, фармерки, здолништа, станови, потпетици, сандали со прерамки, блузи за резервоари, тренери, со нежна шминка ќе направат да изгледате поелегантно. Нашата големина е мала, ве молиме погледнете ја нашата големина за да ја изберете вистинската големина за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата

Базиреј Женски Врвови На Вратот На Екипажот Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Туники Кошули Сива 3XL

DEN 281.44

Женски Екипажот Вратот Блузи Женски Краток Ракав Графички Отпечатоци Пуловер Повик Туника Кошули...

Женски Врвови Од Туника Од Глуварче Плус Големина Летни Лабави Маици Со Тркалезен Врат Печатени Трендовски Врвови Со Кратки

DEN 318.40

MRGIINRI МОДА Карактеристики : Стил : Тип На Трендифит : Лабав Стил На Фитнек : Должина На Тркалезниот Ракав :

Губотаре Денот На Вљубените Женски Кошули Женска Маица, Плус Големина Памучна Маичка Со Долги Ракави, Плус Маица Со Лажичка

DEN 319.84

2023 Нова Секојдневна Женска Секојдневна Маица Со Долги Ракави Печатени Тркалезни Кошули За Денот На Вљу�

Дами Удобен Висок Низок Полите Маица Жените Основни Пуловер Апстракт Печатење Работа Екипажот Вратот Лабава Мета Стил-C 2XL

DEN 367.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер

Женски Туника Блузи Божиќна Графичка Кошула Кафе Кригла Маица Со Кратки Ракави Забавна Божиќна Маица Секојдневни Есенски Кошули

DEN 360.00

28" ДОЛЖИНА : 67 CM / 26 Прилика : Костум за девојки, жени и дами кога датум ноќ, партија, работа, датира, патувањ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.