• Ново
Нема граници за кратки ракави за мажите за мажи и големи машки

Нема граници за кратки ракави за мажите за мажи и големи машки

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Обично никогаш не изгледаше толку добро. Термички мета со кратки ракави од без граници ве става во расположение за викенд, кој било ден во неделата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. Crewneck. Редовно вклопување. Единствен џеб на градите. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки лабави вклопувачки кошули со џебна облека карирани маички лапел пулвер продажба мода со кратки ракави кошули, случајно

DEN 2.67

Почитуван клиент , Добредојдовте во продавницата „Хапимо“, посакувам пријатно искуство за купување в

Дизни Мини глушец март Месечен месец на раѓање и цвеќиња - памучна маица со кратки ракави за возрасни - Прилагодено -шаркал

DEN 287.84

Официјална стока на Дизни Дизни Мини Маус маички за момчиња, девојчиња, мажи и жени; Машки маички со мажј

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.