• Ново
Бесплатно склопување маица за џеб со долги ракави за мажи

Бесплатно склопување маица за џеб со долги ракави за мажи

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Чиста, отпуштена, оди-со-сè добро. Тоа е шарена џеб со долги ракави од бесплатно склопување, дизајниран за удобност во органски памук со средна тежина. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти. Бесплатно склопување маичка со џебна маица за мажи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки лабави вклопувачки кошули со џебна облека карирани маички лапел пулвер продажба мода со кратки ракави кошули, случајно

DEN 2.67

Почитуван клиент , Добредојдовте во продавницата „Хапимо“, посакувам пријатно искуство за купување в

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.