• Ново
Јокохама Адван Флева В 245 40Р В Гума

Јокохама Адван Флева В 245 40Р В Гума

Оценка на клиентот:
DEN 8490.56

Износ
Залиха

Адван Флева V701 е гума со ултра високи перформанси која е наменета за употреба на автомобили со перформанси и им нуди на возачите самоуверено ракување и влечење на суви и влажни патишта, покрај пократките можности за запирање во влажни временски услови. Шарата е наменета за употреба во потопло време. Црн страничен ѕид. Дизајниран со Назабени Периферни Жлебови за да ја зголеми отпорноста на хидропланирање и да овозможи пократка моќ на запирање на влажните патишта.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.