• Ново
Колиша Жени Мини Фустан V Вратот Кратки Фустани Без Ракави Летна Плажа Сарафан Боемско Патување Солидна Боја Замав-Фустан Жолта М

Колиша Жени Мини Фустан V Вратот Кратки Фустани Без Ракави Летна Плажа Сарафан Боемско Патување Солидна Боја Замав-Фустан Жолта

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Плисиран, Возбудлив : Бела, Розова, Жолта, Портокалова, Црвена Вино, Темносина, Црна, Светло Виолетова(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Spandexneckline : V Должина На Ѓердан : Мини Должини Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Краток Фустан Со Цврста Боја. Длабоко V Вратот И Возбуда Плисиран Дизајн Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Со Лизгање, Мини Фустан Без Ракави, Фустан Во Еднобојна Боја, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мини Фустан Со Врат V, Краток Фустан Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Бохо, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Мини Фустан со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Синдис жени лето проверка на печатење без ракави дами лабава фустан без грб туничен туничен цевка на врвови кратки мини фустани

DEN 223.84

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Womenенски фустан од туника, жени краток мини фустан, жени лето облекување Тип

Авамо Женски Тенк Фустан Лажичка Вратот Миди Фустани Со Еднобојна Летна Плажа Сарафан Дами Хавајска Забава Темно Сина Л

DEN 387.04

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Фустани Во АЛинија, Летен С

Глонме Женски Резервоар Фустан Сарафан Без Ракави Цветен Принт Кратки Мини Фустани Летни Широки Секојдневни Вратот На Екипажот

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Мини Фустан, Лажен Дводелен Сарафан Тип На Шема : Печатење Н

Fpqtro Плус Големина Клиренс Под Долги Летни Фустани Сарафан Жени Мода Кратки Ракави Ребрести Макси Фустани Плетени Фустани

DEN 431.84

Женски Лето Секојдневен Плажа Цевка Врвот Без Ракави Цврста Чипка Фустан Белешка : 1 Ве молиме погледнет

Сарафани За Жени Плус Големина Фустан За Жени Лето Плус Големина Плажа Лизгање Без Ракави Со Џебови Печатење Сонце Камис Фустани

DEN 1.67

Ywdj Ажурирање на Сезонски Производи ywdj има партнерски магацини на различни локации, така што може однапр

Синдисус Жените Лабава Фит Половината Празник Мини Фустан Долга Врвот Жена Повик V Вратот Маица Сарафан Патување Лето Краток

DEN 326.24

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Дами Лето Мини Фустан, Маица Фустан, Sundresspattern Тип : P

Dyegold Сарафани За Жени Секојдневен Плажа-Мини Фустани За Жени Ладно Рамо Краток Ракав Цветни Печатени Плус Големина Повик

DEN 255.84

Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!П

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.