• Ново
Вогеле Дами Летна Плажа Сарафан Мини Фустан Со Кратки Ракави В Фустани За Вратот Забава Бохо Вино Црвено 3XL

Вогеле Дами Летна Плажа Сарафан Мини Фустан Со Кратки Ракави В Фустани За Вратот Забава Бохо Вино Црвено 3XL

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Плисиран,Висок Струк : Сина, Сива, Розова, Црвена Вино (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Spandexneckline : V Должина На Вратот : Мини Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Краток Фустан. Длабоко V Вратот И Возбуда Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан Со Цветен Појас, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Материјал-95%полиестер 5%спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мини Фустан Со Врат V, Краток Фустан Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Бохо, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Мини Фустан со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тармек Женски Фустани Со Кратки Ракави V Вратот Обичен Бохо Плус Големина Сарафани Пролет Лето Забава На Плажа Секојдневни Лабави

DEN 3.33

Женски Летен Моден Еднобоен Кружен Врат Краток Ракав Памучен Ленен Фустанкарактеристики : 1.Еден Е Симп�

Deeegold фустан за жени свадба гостин краток ракав гроздобер постелнина памук плетиран смена миди летен фустан случајна цврста

DEN 2.33

Се одликува со тркалезен врат, памучен постелнина, кратки ракави женски велигденски фустан Препорака з�

Женски Фустани Печатење Плажа Без Прерамки Цветни Жени Завиткајте Летен Фустан Во Градите Секојдневен Боемски Женски Обичен

DEN 399.84

фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за ж�

Фустани за жени Летни Трендовиплус Големина Фустан За Жени V Вратот Лето Обични Сарафани Џебно Колено Краток Ракав Со Џебови

DEN 812.96

Плус Големина Фустан За Жени V Вратот Лето Секојдневен Сарафани Џеб Колено Краток Ракав Со Џебовикаракт

Смихоно Женски Летна Туника Миди Плажа Фустани Бохо Се Занимава Со Вратот На Клучалката Бебешка Кукла Слабеење Нацртајте Назад

DEN 431.84

летен фустан со висок врат женски фустан со возбуда долг лесен виолетов фустан фустан за жени завиткајт

Синдис жени лето проверка на печатење без ракави дами лабава фустан без грб туничен туничен цевка на врвови кратки мини фустани

DEN 223.84

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Womenенски фустан од туника, жени краток мини фустан, жени лето облекување Тип

Фустани дианли За Жени Тенок Плетен Џемпер Фустан Женски Удобни Облоги За Колкови Секојдневни Фустани Сарафан На Екипажот За

DEN 415.84

: Средна Биста : 84см / 33.07" Ракав : 61см / 24 ПОВОД : Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Кок

Сарафани За Женска Женска Мода Секси Еднолиниски Рамо Постепена Промена На Бојата Кратко Здолниште Ракави Ремен За Влечење Џеб

DEN 383.84

Женска Мода Секси Еднолиниска Рамо Постепена Промена На Бојата Кратко Здолниште Ракави Џебен Фустан Со

Женски Летни Фустани Секојдневен Завој Без Ракави Без Врат Лента Лабав Елек Прашка Фустан Фустан Со Линија Фустан На Плажа Со

DEN 1.00

Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања Овој фустан се одликува со без ракави и vвра�

Фустани За Жени Плус Големина Женски Обичен Фустан За Сонце Квадратно Деколте Цветен Краток Фустан За Сонце На Плажа Жолт Фустан

DEN 266.40

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Обичен Фустан За Сонце Квадратно Деколте Цветен Краток Фу�

Абтел Жени Пиво Карневал Фустан Краток Ракав Октоберфест Фустани Мини Сарафан Униформа Игра Дами а-линија Шанкер Црна 3XL

DEN 1839.84

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дирндл Фустан, Женски Пивски Карневалски Облеки, Женска У�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.