• Ново
Feishell Одговара За Samsung Galaxy Tab Lite 8.7 Sm-T220 T Деца Пријателски ЕВА Шок-Отпорен Заштитен Случај, Со Држач За Молив, Пренослив Детски Доказ Рачка Kickstand Издржлив Случај Покрит

Feishell Одговара За Samsung Galaxy Tab Lite 8.7 Sm-T220 T Деца Пријателски ЕВА Шок-Отпорен Заштитен Случај, Со Држач За Молив,

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Случај САМО компатибилен Со За Samsung Galaxy Tab A7 lite 8.7" (2021) SM-T220/T225, ве Молиме потврдете го бројот на моделот пред купувањето!!! Благодарам!. - Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Супер Лесен Нетоксичен Детски Пријателски Ева Пена Материјал. - Целосна Заштита : флексибилното куќиште ева го покрива грбот,рамката и се протега преку екранот, формирајќи целосна заштита. - Пренослив дизајн на рачката и функција на држачот за да ги ослободите рацете. - Точните исечоци ги откриваат сите копчиња,порти и камери,Совршено Вклопување, пристап до целата функција без отстранување на куќиштето. - Заштитете од капки и апсорбира влијание на која било површина,Дозволете им на децата да уживаат во забавата на i Pad без да се грижат дали ќе го оштетат или изгребат лесно. - Идеален како подарок, за жени или мажи, тинејџери или возрасни. Содржина На Пакетот : . 1 х Случај Покритие. 1 х микрофибер крпа. 1 x Долг Игла (во случајна боја) Случај компатибилен Со Samsung Galaxy Tab A7 lite 8.7" (2021) SM-T220/T225. Не е компатибилен со други модели. Изработен од нетоксична И невкусна ПЕНА ЕВА, овој случај е лесен и мек, што е совршено за држење на децата. Овој штанд ви овозможува да уживате во вашиот таблет без да го држите рачно, дури и кога работите домашни работи, сепак можете да уживате во вашето омилено видео. Преносливата рачка за држење обезбедува дополнителна безбедност, лесна за носење на децата, исто така одговара на возрасните. Прецизни исечоци за копчиња, порти и камери, лесен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето. (Ве молиме запомнете : заштитникот на екранот не е вклучен.).

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбана Универзална Кутија За Таблети, Заштитна Обвивка За стфолио За алкател 1Т, Со Степен Ротирачки Држач За Удар, Држач За

DEN 1.33

Урбанкс 7"8" Инчен Универзален Случај За Таблети, Фолио За Заштитен Капак За алкател 1t 7 7 8 Инчи, со Ротирач

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кикирики Ликови Чарли И Луси Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен

DEN 0.33

Амазон Поттикне Хартија Бело 1 / 2 / 3 Кожна Книга Паричник Случај Покрие Главата Случај Дизајни Официја

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.