• Ново
Уметнички ткајачи Емил Тел модерен килим со кружна област

Уметнички ткајачи Емил Тел модерен килим со кружна област

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Емил, без напор, служат како примерна претстава на современиот декор. Со изградбата на раката, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструкции, додека го зачувуваат истото природно однесување и шарм. Направено со полиестер во Кина и има среден куп. Само чисто место. 100% полиестер. Рачно зафатена во Кина. Среден куп, врежана рака. Висина на купот : 0,59 ". Безбеден пат на отворено : Не. Разновидност на бои и големини на располагање. Канистер вакууми без ритамички шипки се оптимален тип на вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете ја приврзаната приврзаност секогаш кога е можно. и рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чиста или професионална чиста само . Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје. Препорачано е подлога за килим.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.