• Ново
Едноставно Daisy Bat Colony Steel Grey Grey Halloween Chenille Area reg, 5 'круг

Едноставно Daisy Bat Colony Steel Grey Grey Halloween Chenille Area reg, 5 'круг

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply Daisy 5 'тркалезна сива лилјак колонија килим од колекцијата на вештерки. Секој ќе ужива во забавата и стилот донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Достапно во повеќе големини и бои. Совршено за украсување на Ноќта на вештерките.

Карактеристики

Производи во категоријата

Единствена разбој Торино Август килим сина слонова коска 3 '3 5' 3 правоаголник граница Боемјан совршен за дневна соба кревет

DEN 2.67

Запалениот изглед на килимите во колекцијата Август ќе донесе воздух на софистицираност во вашиот дом..

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.