• Ново
Каролини Богатства ЦК2165ЈМАТ Басет Хаунд во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства ЦК2165ЈМАТ Басет Хаунд во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Каролини Богатства CK2165 JMAT Басет Песна во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Вратата Басет Песна Вратата. Басет Пес во Подлогата На Вратата Во Кујната, Внатрешен Килим или Надворешен Душек за Добредојде 24х36 Врата ЦК2165ЈМАТ. Овој производ е Од колекцијата Во Кујната Од Богатствата На Каролини и ќе има други координативни производи што можете да ги купите одделно. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Подароци За Басет Пес, колекционерски предмети Басет Хаунд, врати за Басет Хаунд, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за негуватели, подароци за ветеринар или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гилисо Есенски Декор Кујнски Тепих За Домаќинство Со игу Водоотпорна Подлога За Лизгање Издржлива И Удобна Подна Продажба На

DEN 1.67

Кујнски тепих за домаќинство со водоотпорна подлога за лизгање издржлив и удобен поден тепих за домаќи�

Уникатен Разбој Кејп Код Еспахан Килим Темно Сива Црна 9' 12 ' Правоаголник Цветни Традиционални Совршени За Дневна Соба Кревет

DEN 2.67

Килимите во персиски стил на Колекцијата Еспахан имаат сложени мотиви и прекрасна низа бои за избор Ови

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.