• Ново
Главен медалјонски кревет за слонови во торба за координирање на сет за постелнина, сина, близначка близначка XL

Главен медалјонски кревет за слонови во торба за координирање на сет за постелнина, сина, близначка близначка XL

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Разбудете ја вашата дива страна со медалјонски кревет на слонови во торба. Длабоките нијанси на блуз и сиви комбинирани со полесни нијанси на чаши и нане, дајте му на овој постелнина поставен богат и димензионален изглед што ќе стане фокусна точка на вашата соба. Чистата бела позадина се позајмува со најразлични опции за домашни декор. Деталите за сферични медалјон ја даваат оваа шема смирувачка завршница. Координативниот сет на листови нуди чиста бела палета со детали во форма на дијамант за да се координира совршено помеѓу чаршафите и утешителот. Белата декоративна перница со слон е трендовски и забавен и го поврзува целиот изглед на оваа постелнина поставена заедно. Главниот медалјонски кревет на слонови во торба е достапен во Teal и морнарица за да можете да ја изберете палетата што најдобро одговара на вашиот простор. Овој комплетен координиран сет за постелнина вклучува утешител, рамен лист, вграден лист, кутија за перници, срам (и) и декоративна перница. Направено со 100% полиестерски микрофибер, така што ќе имате чувство дека спиете меѓу облаците во секое време, главата ја погодува перницата. Дајте му на вашата спална соба боемска шик атмосфера со медалјонски кревет на слонови во торба. Комплетот за големина на близнаци вклучува : 1 удобник (66x90x1), 1 вграден лист (39x80x12), рамен лист (66x96x.01), 1 стандарден случај на перница (20x30x.02), 1 стандарден срам (24x30x.02), 1 облога декоративна перница (декоративна перница (издолжена декоративна перница (издолжена декоративна перница (издолжена декоративна перница (издолжена декоративна перница 12x16x5). Комплетот со целосна големина вклучува : 1 удобник (76x90x1), 1 вграден лист (54x75x12), 1 рамен лист (81x96x.1), 2 стандардни случаи на перници (20x30x.2), 2 стандардни шами (24x30.2), 1 издолжена декоративна декоративна перница . Сетот на големина на кралицата вклучува : 1 удобник (88x92x1), 1 вграден лист (60x80x12), 1 рамен лист (90x102x.1), 2 стандардни случаи на перници (20x32x.2), 2 стандардни шами (24x30x.2), 1 издолжена декоративна перница (12x16x5). Комплетот на големината на кралот вклучува : 1 удобник (104x92x1), 1 вграден лист (78x80x12), 1 рамен лист (108x102x.1), 2 случаи на перница со големина на кралот (20x40x.2), 2 шами со големина на кралот (24x40x.02), 1 голф Декоративна перница (12x16x5). Достапно во сина и заделка. Достапно во големина на близнаци, полни, кралица и крал. 100% полиестер микрофибер. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елегантна удобност 12-парчиња кревет-во-торба, Изабела Плетиран го разгали сетот за утешител, сет со 6 парчиња листови со паметни

DEN 1.00

Нашиот елегантен сет од 12 парчиња удобност ќе дојде со сет со 6 парчиња листови и совпаѓање на декоратив�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.