• Ново
Најдете Го Вашето Среќно Место Навлажнувачки Крем За Раце Завиткан Во Рацете Руменило Роза И Магнолија фл оз

Најдете Го Вашето Среќно Место Навлажнувачки Крем За Раце Завиткан Во Рацете Руменило Роза И Магнолија фл оз

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Повторно заљубете се во овој хидратантен крем за раце за сува кожа. Миризлив со ноти на расцутени рози, ливчиња од магнолија, свежо набран божур и сочен бергамот, овој крем за раце работи како дневен хидратантен крем за суви раце, оставајќи ги меки и мазни. Оваа негување формула е парабен и без боја, и направена СО 3х мешавина од шеа путер, путер од какао и витамин Е.Користете ја оваа не-мрсна нега на кожата во секое време кога треба да се грижите за суви раце или едноставно сакате љубовен момент. Овој лосион за раце што брзо се апсорбира најдобро е поврзан со други попустливи производи Во колекцијата Завиткани Во Вашите Раце, како Пенење Миење Раце и Средство за Дезинфекција На Раце, за извонредно сетилно искуство. Најдете Го Вашето Среќно Место Е НОВ бренд на сензорни производи за капење и тело што им помага на сите да го вратат времето за капење, за да можат да најдат малку мир среде секојдневниот стрес. Најдете Го Вашето Среќно Место не потсетува на места кои се чувствуваат најмногу поврзани. Тие се места каде што наоѓаме сила, мир и работи што прават да се чувствуваме добро. Ги прашавме луѓето низ целата земја, " Како да стигнете до вашето среќно место?"Инспирирани од нивните приказни, создадовме колекции за бања и тело за да ги пренесеме вашите сетила на места што ги натераа другите да се чувствуваат посебно. Објавете ја вашата приказна со #Споделете Го Вашето Среќно Место и помогнете да ја инспирирате следната колекција. Најдете Го Вашето Среќно Место Завиткано Во Вашите Раце Навлажнувачки Крем За Раце Руменило роза и Магнолија за Сува Кожа 1 ФЛ ОЗ НАВЛАЖНУВАЧКИ КРЕМ ЗА РАЦЕ за мека, мазна кожа и попустлива грижа за суви раце. 3Х МЕШАВИНА од шеа путер, путер од какао и витамин Е за брзо апсорбирачки, немрсен лосион. ДИШЕТЕ во ноти на расцутени рози, ливчиња од магнолија, свежо набран божур и сочен бергамот со овој попустлив навлажнувач. ВНИМАТЕЛНА УБАВИНА : формула за навлажнувачки крем без парабен и боја. ИНСПИРИРАН Од Сали Од Вермонт, Ова Најдете Го Вашето Среќно Место производот за нега на кожата ве става во љубовен простор за размислување. Како дел од завитканата Бања И колекцијата на телото Во Рацете, овој хидратантен крем за сува кожа е идеален подарок за давање или чување.

Карактеристики

Производи во категоријата

кјанли 50г Западна И Месечна Маска За Раце Анти-сув Навлажнувачки Природен Зелен Чај Пилинг Пилинг Затегнување Крем За Раце

DEN 271.36

Опис : Користејќи растителен екстракт, овој крем за раце се состои од природни и нежни состојки и е безбе

Крем За раце Навлажнувачки Пилинг Против суви Мазни Фини Линии Ја Осветлуваат Бојата На Кожата Крем За Раце Зимска Нега На Кожата

DEN 1.00

Точка На Куршум : Есенцијалните растителни масла се додаваат на кожата за да формираат слаб киселински

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.