• Ново
Муланимо Мачка Елизабет Јака Прилагодлива Преклоплива Јака Против Лижење Против залак По Операција За Мачиња

Муланимо Мачка Елизабет Јака Прилагодлива Преклоплива Јака Против Лижење Против залак По Операција За Мачиња

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Карактеристики : . 1. Отпорен на гребење и гребење : јаката за мачки е како удобна заштитна бариера околу мачката, што може ефикасно да спречи миленичиња да ги гризат и лижат повредените. Тоа не е само мека шамија за краткотрајна употреба за заштита на раните на миленичињата од заздравување и поправка на конците, туку и за долготрајна употреба за да се спречи гризење или лижење на анксиозноста кај миленичињата. 2. Прилагодлив дизајн : шалот усвојува прилагодлива еластична тока, која ви овозможува да ја прилагодите затегнатоста што ја сакате по желба, за полесно да дозволите вашето домашно милениче да ја носи шамијата, а во исто време да ја прилагодите затегнатоста на шалот по желба, што може подобро да се прилагоди големината го прави вашето домашно милениче поудобно и необработено за носење, лесно за носење, само притиснете и држете го копчето за да ја олабавите шамијата. 3. Посебна Забелешка : Оваа шамија е главно за мачки. Погоден само за мали кучиња со тежина помала од 7 килограми. На пример : теди, француски булдог, Бихон Фриз, чивава. Користете мек владетел за да го измерите обемот на вратот на миленичето. Откако ќе го измерите обемот на вратот, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја купите соодветната големина. Можете да користите прилагодливо јаже за да го завиткате околу вратот на миленичето за да се прилагодите на удобно ниво. Опис : . Име : Елизабетански Јаки. Материјал : Полиестер. Големина : СМ. бруто тежина : 85гр 124гр.Функција : Ефикасно спречете ги миленичињата да ги гризат и лижат повредените. Боја : светло сина, езеро сина. Применливи предмети : мали и средни мачки и кучиња. Пакување : запечатена кеса пакување. Пакување листа : . 1 х Елизабетански Јаки. Забелешка : . Различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1~3мм, благодарам. ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА : мека и лесна памучна текстура, пријателска за кожата и удобна. по серија тестови, тоа нема да го попречи одењето, јадењето и спиењето на миленичето, да обезбеди удобно искуство при носење на миленичето. Чувајте топло : има ефект на отпорност на студ и загревање, дури и во зима, може да се користи и за домашни миленици. Практично складирање : можете лесно да го преклопите за да го чувате, да го ставите на кое било место и повторно да го извадите кога ќе треба да го користите. Големина : СМ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мачка Конус Јака Мека, Прилагодлива Симпатична Јака За Обновување На Домашни Миленици За Заздравување На Раните, Удобна Алтернатива

DEN 1.00

Тип На Ставка : Јака За Миленичиња Елизабета Материјал : Композитна Ткаенина, Памук Карактеристика : Вод�

Јака за Обновување мачки-Слатки Конуси За Мачки Од Сончев Цвет По Операцијата, Прилагодлива Јака За Мачки, Опоравување Од Операција

DEN 3.33

Како правилно да ја измерите големината на вашето домашно милениче? За да ја пронајдете јаката со висти�

Јака за мачки Шарена Кадифена Топка Прилагодлив Врат-Носете Боја На Виножито Анти-залак Против лижење Мека Јака За Миленичиња,

DEN 191.84

Опис : со карактеристиките на добрата мекост и со прилагодлива вратоврска со јаже, јаката за миленичиња

Јака За Обновување Миленичиња,Јака За Мачки Против Лижење Прилагодлива Водоотпорна Шема На Цртани Филмови Ултралесен Дизајн

DEN 187.04

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.