• Ново
Honeysuckle White® Слатка италијанска мисирка за колбаси за врски, свежо, без глутен, 1. lbs

Honeysuckle White® Слатка италијанска мисирка за колбаси за врски, свежо, без глутен, 1. lbs

Оценка на клиентот:
DEN 92.16

Износ
Залиха

За здрав вртеж на италијанскиот вкус што копнеете, со само 10 g маснотии по порција, пробајте ја нашата слатка италијанска мисирка колбаси 5 врски. Колку и да е разноврсна колку што е вкусно, рецептите се бесконечни со овој омилен фамилија на семејството, со совршена количина на зачинување и вкус. Мисирки од бели бели ® се одгледуваат од семејни земјоделци без антибиотици кои промовираат раст, додадени хормони или стероиди. Кога уживате во Honey Suckle White®, вие сте дел од тоа колку добро се хранат. Сите свежи производи од мисирка се природно без глутен. Honeysuckle White® Слатка италијанска мисирка колбас 5 табло за броење, без глутен, 1,25 фунти . 5 врски по пакет, 4 мл врски. Одлично на скара или во рецепти. 20 грама протеини и 10 грама маснотии по порција. Мисирки се кренаа без антибиотици кои промовираат раст. Нема додадени хормони или стероиди.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.