• Ново
Грци Тројански Коњ Античка Грчка Фигурина Статуетка Грција Декорација Нова

Грци Тројански Коњ Античка Грчка Фигурина Статуетка Грција Декорација Нова

Оценка на клиентот:
DEN 239.68

Износ
Залиха

Тројански Коњ Фигурина дел од колекцијата Грци направени од ладна фрлена смола висока приближно 4,25 инчи (11 см)Вклучува оригинални производители кутија и пакување посејдон бил Еден од олимписките богови. Тој беше злато на морето, земјотреси, бури и коњи. Тројански коњ, огромен шуплив дрвен коњ изграден од Грците за да добие влез во Троја за време на Тројанската Војна. Погледнете ги нашите производи, каде што можете да пребарувате низ нашата колекција на уникатни гаџети и подароци. Прелистајте го најширокиот асортиман на производи и изберете го најдобриот за вас. Карактеристики Грците Тројански Коњ Фигурина. Изработени од Ладна Фрлена смола Рачно насликани. Спецификации Димензија : 2 "L x 2" W x 4.25 " H. Тежина : 1 фунти. - SKU : YTCS3504.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лашикорн Аксолотл Смола Шарми Мини Розова Аксолотл Шарм Смола Кабохон За Возрасни Занаети Розова Саламандер Чевли Фигурина

DEN 0.67

Оваа листа вклучува минијатурен заден дел од смола аксолотл шарм за сите ваши потреби за изработка...

Тоаартс Декорација На Ѕид Од Вилинско Коњче Железен Цртан Филм Декорација На Маса Од Вилинско Коњче Градина Или Декор За Детска

DEN 1.33

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Cumka Антички Мини Декорација На Апарати За Домаќинство, Креативна Смола Гроздобер Декорација Колекционерски Фигурини, Декорација

DEN 399.84

Cumka Антички Мини Декорација На Апарати За Домаќинство, Креативна Смола Гроздобер Декорација Колекционе

10 Сет Пвц Фигури На Мачки Статуи, Минијатурни Фигурини Модел Едукативен Декор За Домот Контролна Табла Украсни Колекционерски

DEN 2.33

Опис : 10 парчиња цртан филм прекрасна мачка со кул позирање, реални животни и домашен декор.Изработен од

кеусн божиќ малку снешко играчка божиќ смола снешко микроскопски декорација подарок gift снешко слон кутре јагне дедо мраз

DEN 1.67

Божиќ Малку Снешко Играчка Божиќ Смола Снешко Микроскопски Декорација Подарок Gift Снешко Слон Кутре Јаг

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.