• Ново
Parfumsbelcam Класичен натпревар верзија на Y IVE SAINT LAUREN, Eau de Tolette, Келн за мажи, 2. fl oz

Parfumsbelcam Класичен натпревар верзија на Y IVE SAINT LAUREN, Eau de Tolette, Келн за мажи, 2. fl oz

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Класичен натпревар CM, верзија на Y IVE SAINT LAUREN* Eau de Tolette Spray за мажи, е рафиниран мирис на дрвени цитрус. Долготраен мирис формулиран со масла за квалитет на врвен квалитет. Уживајте во белешки за свеж цитрус, гераниум и топло сандалово дрво. Оваа верзија на Y Ive Saint Laurent* е вредност свесна алтернатива на мирисот на дизајнерот, софистициран и заводлив мирис кој е совршен за една ноќ на градот. Класичен натпревар КМ не е поврзан со Y IVE SAINT LAUREN*, што е трговска марка на производителот на името на брендот. Класичен натпревар CM од Pb Parfumsbelcam, верзија на y yve saint Laurent* Eau de Tolette Spray за мажи, 2,5 мл. Pb Parfumsbelcam Classic Match CM, верзија на Y Ive Saint Laurent* Eau de Tolette Spray, Келн за мажи, 2,5 мл. Рафиниран мирис на дрвени цитрус, врвни ноти : бел грејпфрут, замрзнат ѓумбир, пенлив озон, средни ноти : свеж гераниум, лаванда, виолетова лисја, основни ноти : топло сандалово дрво, христален килибар. Идеално да се носи вечер надвор или посебна пригода. Ослободени од парабени, фталати и пропилен гликол. Вредност свесна алтернатива на мирисот на дизајнерот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.