• Ново
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Југозападен Тиркизно Сина Земја Област Килими, 5'8'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Југозападен Тиркизно Сина Земја Област Килими, 5'8'

Оценка на клиентот:
DEN 1928.64

Износ
Залиха

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бакар Гроув Оксфорд Флорална Област Килим Лате 7'9 Круг 8' Круг Затворен Тен, Кафеава, Бургундска Тркалезна Преодна, Секојдневна,

DEN 3.33

Внесете некој богат, сјаен стил во вашиот дом со ветровитата елеганција на овој цветен тепих Текстурира

Волна Имитација Овча Кожа Килими Нелизгачка Спална Соба Бушава Тепих Душеци Дома Декоративни Теписи Меки Кадифен Килимза Дневна

DEN 1169.60

Волна Имитација На Килими Од Овча Кожа Вештачка Нелизгачка Спална Соба Бушава Тепих Опис : вештачки веш�

Адирондак Колекција 8 ' Круг Слонова Коска Сребрена АДР101Б Ориентални Потресени Не-Пролевање Дневна Соба Спална Соба Област

DEN 0.33

Полипропиленски Куп[отпорен на ДАМКИ Започнете со пребарување на тепих со Safavieh и истражете над 100.000 про�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.