• Ново
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Југозападна Розова Земја Област Килими, 4 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Југозападна Розова Земја Област Килими, 4 ' Плоштад

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Индустриски Модерен Модар Патлиџан Виолетова Површина Килими, 4 '6'

DEN 2.33

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерни Килими Од Виолет

Дозвола ЗА промоција 3д Печатен Задебелен Тепих Мек Трислоен Тепих Дома Декоративен Тепих Нелизгачка Подлога За Апсорпција На

DEN 1.67

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен Големина 1 : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6" Големина 2 : 50 х 80см / 19.6 х 41.3

Уникатен Разбој Тепих Од Племенски Решетки Алауи, Правоаголник,6' 1 9' 0 Сива Преодна Решетка Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 3504.00

Барате совршен килим кој има визуелно привлечна шема, но доволно суптилен што се вклопува во позадината

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.