• Ново
Агли Компанија Затворен Правоаголник Медалјон Розова Традиционална Област Килими, 8' 10'

Агли Компанија Затворен Правоаголник Медалјон Розова Традиционална Област Килими, 8' 10'

Оценка на клиентот:
DEN 1180.80

Износ
Залиха

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Карактеристики

Производи во категоријата

31.50* Бушава Вратоврска-Боја Тепих Печатени Кадифен Кат Меки Душеци Детска Соба Област Тепих Дневна Соба Душеци Свилени Килими

DEN 303.84

Спецификацијатон име на производ : тепих со долга волна обоена во Вратоврска материјал : Големина На Пол

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.