• Ново
Ревлон Колорстај Велур Мастило, Вграден Прајмер, Натопен Со Витамин Е, Водоотпорен, Отпорен на Дамки, Мат Боја, Тунел Визија, 0. оз

Ревлон Колорстај Велур Мастило, Вграден Прајмер, Натопен Со Витамин Е, Водоотпорен, Отпорен на Дамки, Мат Боја, Тунел Визија,

Оценка на клиентот:
DEN 145.92

Износ
Залиха

Револуционерната формула без трансфер обезбедува живописна мат боја и целосна удобност. Секој пат кога ќе го облечете, вградениот прајмер оди на работа за да го продолжи абењето и да спречи пренос за долготрајна завршница отпорна на дамки што оди силно до 8 часа. Внесен со антиоксиданс Витамин Е за да помогне во состојбата, заштитата и негувањето на усните. Боја како што ја поседувате со 18 нијанси мазни како велур. 8 ЧАСОВНА облека. Формулата без трансфер останува таму каде што припаѓа—на вашите усни. Моќната пигментна мешавина обезбедува непроѕирна мат боја во еден слој. Вградениот прајмер со двојна функција го продолжува абењето и го спречува преносот. Ги измазнува и врзува за усните и ги зафаќа пигментите во боја. Лесен, гол-усна чувство. Аголниот куршум обезбедува прецизна примена и без напор лизгање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Боја На Светот Кармини За Зрели Жени Роза Течен Кармин Сјај За Усни Сјај За Усни Дамка Шминка За Жени Длабоки Часовни Мат Кармин

DEN 415.84

Водоотпорен и долготраен повеќе не се потребни прозорци! Нанесете го наутро и ќе трае цел ден! боја со 8ч�

Декор Продавница 2.4 g Лак За Усни Навлажнувачки Брзо сушење Висока Боја Рендерирање Убавина Течен Кармин Сјај Девојки Подарок

DEN 192.00

Ефект : Навлажнувачки, Хидратирачки Детали За Големина : 10,2 см х 2,3 см х 2см / 4,02 "х 0,91" х 0,79 " (Прибл Поради ко

Декор Продавница 3,5 гр Женски Кармин Светли Бои Мазна Апликација Универзална Лесна Природна Алатка За Шминкање Усни Нежност

DEN 3.33

Опис : Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на п�

Усна сјај Бои Усна Сјај Усна Лагер Усна Глазура Ајлајнер Веѓа Молив Постави Водоотпорен Долготраен Кармин Нелеплива Чаша Сетови

DEN 111.68

Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала

Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидрирачки Незакачен Проегирен Високо Пигментиран Сјај За Усни 1,8 Мл

DEN 1.00

Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сј�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.