• Ново
Во експлозија на пареа и суво железо - контролирано парено паметно железо

Во експлозија на пареа и суво железо - контролирано парено паметно железо

Оценка на клиентот:
DEN 798.08

Износ
Залиха

Брчките не ја имаат шансата со ова целосна железо полнето со карактеристики. Доволно тешка за каква било работа за пеглање во елегантна и елегантна обвивка што е доволно удобно за секој корисник. Супер -пареата моќ ја вади кавгата и Дудигери од пеглање. Плус, тоа се лизга непречено и без напор благодарение на тефлонот обложена со лесен лесен елек. 2 Во 1 Електрична експлозија на пареа и суво железо - контролирано парено паметно железо (црвено).

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.