• Ново
4-насочен LED Светло за исклучување На Контролорот Сплитер Кабел ЗА TRC RC Роботот

4-насочен LED Светло за исклучување На Контролорот Сплитер Кабел ЗА TRC RC Роботот

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Карактеристики : сосема ново и висококвалитетно сигурно поврзување, добри перформанси изработени од висококвалитетен материјал, издржливи и отпорни на абење резервни делови за надградба НА ВАШИОТ RC автомобил и помагаат да се подобрат неговите перформанси зајакнување на симулацијата на RC автомобилот и додавање забава во работењето замена на оригиналните оштетени делови, обезбедува долг животен век и подобри работни перформанси спецификација : Тежина Прибл : 20gapplicable Модел : ЗА TRX-4 scx10material : aspacking вклучува : 1 x сплит кабелска белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 4-насочен LED Светло за Вклучување/исклучување На Контролорот Сплитер Кабел за 1/10 TRX4 SCX10 RC Роботот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Детски Часовник, Деца Гледаат Водоотпорен 3д Цртан Филм Едукативна Форма На Робот За Вселенски Брод За Играчки За Повеќе Години

DEN 2.67

Детски Часовник, Деца Гледаат Водоотпорен 3д Цртан Филм Едукативна Форма На Робот За Вселенски Брод За И

Симпатична Вода Сликарство Албум, Едукативни Играчки Развој Играчки Сознание Лавра Одбор Настава Помош Со Пенкало Цртање Таблета

DEN 2.00

Опис : Материјал : Таблета за Цртање изработена од квалитетен хартиен материјал, еколошки и издржлив.4 Бе

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.