• Ново
Henmomu RC Алуминиумска Легура Оска Домување, RC Автомобил Роботот Оска Домување Предната И Задната Оска Домување Предната Задна Оска Куќиште Случај За Аксијален SC Rc Ав?

Henmomu RC Алуминиумска Легура Оска Домување, RC Автомобил Роботот Оска Домување Предната И Задната Оска Домување Предната Задна

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Функција : 1. Изработени од материјал од алуминиумска легура, анти - ' рѓа, анти-оксидација, долг работен век.2. Елоксиран третман, тврд, лесен, удобен, отпорност на абење, отпорност на корозија, издржлив.3. Замена на оригинални оштетени делови, куќиштето на оската помага да се подобри моќта и точноста.4. резервните делови, разумен дизајн, можат да го ажурираат вашиот автомобил со далечински управувач и да помогнат во подобрувањето на неговите перформанси.5. Нов стабилен и сигурен, лесен за инсталирање и расклопување. Погоден За Аксијален SCX24 90081 1/24 Симулација Модел RC Автомобил.Спецификација : Тип На Ставка : РЦ Куќиште На Предната и Задната Оска Материјал : Алуминиумска Легура : Прибл.43g/1.5 Озфронт Оска Домување Големина : Прибл. 65х23х16мм/2, 6х0, 9х0, 6инреар Оска Домување Големина : Прибл. 77х23х16мм/3. 0х0, 9х0, 6инквантитет : 2 Парчиња Компатибилен : Погоден За Аксијален SCX24 90081 1/24 Симулациски Модел Rc Листа На Карпакети : 1 x Домување На Предната Оска1 x Домување На Задната Оска : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-0, 4 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.3. Ако вашата практична способност е слаба, потребна е професионална инсталација. Ако не е правилно инсталиран, лесно е да се оштети куќиштето на телото и оската, затоа ве молиме бидете внимателни кога го заменувате.4. Ова куќиште на оската е погодно само За аксијални scx24 90081 1/24 симулирани rc автомобили итн. Не е погоден за други модели. Нов стабилен и сигурен, лесен за инсталирање и расклопување. Погоден За Аксијален SCX24 90081 1/24 Симулација Модел RC Автомобил. Изработени од материјал од алуминиумска легура, анти - ' рѓа, анти-оксидација, долг работен век. Елоксиран третман, тврд, лесен, удобен, отпорност на абење, отпорност на корозија, издржлив.

Карактеристики

Производи во категоријата

Санлеби Разделете Играчки За Диносауруси За Момчиња-Градење Играчки Комплет Со Електрична Вежба Градежен Инженеринг Комплет

DEN 586.40

?€Diy Раздвои Диносаурус● три играчки за диносауруси вклучуваат портокалов Тираносаурус Рекс, црвен Тр�

Детски Часовник, Деца Гледаат Водоотпорен 3д Цртан Филм Едукативна Форма На Робот За Вселенски Брод За Играчки За Повеќе Години

DEN 2.67

Детски Часовник, Деца Гледаат Водоотпорен 3д Цртан Филм Едукативна Форма На Робот За Вселенски Брод За И

Комплет За Тресење СИНИ ЛЕД Коцки, Лед Дише Светло ЗА Дишење САМ Комплет ЗА Тресење ЛЕД Коцки, САМ Проект За Деца Почетници

DEN 2.00

САМОСТОЈНО Тресење КОМПЛЕТ ЗА СИНИ ЛЕД Коцки, Лед Дише Светло ЗА Дишење САМ Комплет ЗА Тресење НА Лед Ко�

Симпатична Вода Сликарство Албум, Едукативни Играчки Развој Играчки Сознание Лавра Одбор Настава Помош Со Пенкало Цртање Таблета

DEN 2.00

Опис : Материјал : Таблета за Цртање изработена од квалитетен хартиен материјал, еколошки и издржлив.4 Бе

Хартија Иглички Тркала Самостојно Сликарство Занает Ветерница Празно Деца Ветерници Бели Играчки Двор Графити Недовршени Ветер

DEN 0.33

Опис Овие украси за безбедни хартиени тркала се недовршени, остатокот од боењето треба да го завршат ва�

Сепела Гб Принцеза Замокот Игра Шатор, Деца Преклопни Игри Шатор Куќа Играчка За Внатрешна И Надворешна Употреба-Розова

DEN 1087.84

Опис на производот : Шатор За Играње На Замокот Принцеза, Играчка За Шатор За Игри Со Преклопување За Вна

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.