• Ново
Мулти-Обоени Тицијан Ѕид Уметност Декор

Мулти-Обоени Тицијан Ѕид Уметност Декор

Оценка на клиентот:
DEN 431.84

Износ
Залиха

Нашата Серија Титан го трансформира луксузното Рачно Разнесено Фаврилно Уметничко Стакло во стилски ѕидни декоративни плочи. Прекрасно искривените рабови На Титан 16" рачно изработениот дизајн ќе биде дел од разговорот во секоја просторија. Оваа прекрасна чинија има вители од црвена, портокалова и килибарна боја кои започнуваат во центарот и се вртат нанадвор до работ на чинијата. Секоја плоча вклучува висечка заграда за употреба на ѕид; но, овие зачудувачи не се ограничени само на вашите ѕидови. Можете исто така да ги користите како декоративен центар на трпезариска или повремена маса. Бидејќи секое парче Дејл Тифани е индивидуално изработено, ниту едно не е точно слично! Рачно Разнесено Уметничко Стакло. Предмет : Апстракт. Акрилно Сликарство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Централниот Брег Дизајни КОНЕКТИКАТ-15ПАТ во. Конектикат Дома Тематските Ласерски Сече Челик Ѕид Уметност, Природни Патина

DEN 1.00

Домашните уметнички дела во конектикат го карактеризираат зборот Дом Со силуета на Државата Конектика�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.