• Ново
Водоотпорен Џет Ски Покрива За Поларис Вираж 2000 - - Жолта Црна Боја - Сите Временски Услови-Приколка-Штити Од Дожд, Сонце, УВ Зраци И Многу Повеќе

Водоотпорен Џет Ски Покрива За Поларис Вираж 2000 - - Жолта Црна Боја - Сите Временски Услови-Приколка-Штити Од Дожд, Сонце,

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Водоотпорен Штит џет ски покритие ЗА Поларис Virage TXFits Години : 2000 2001 2002 БОИ : Bluesemi-Прилагодено Одговара На Големината За Вашиот Џет Ски По Должина и Ширина.Водоотпорен Штит Џет Ски Карактеристики направени од издржлив сите временски услови, морски ОДДЕЛЕНИЕ УВ третирани полишилд материјал.Дизајниран да обезбеди ефикасна заштита од временските услови со фантастична вредност.Вградените отвори за воздух служат за двојна намена : зголемен проток на воздух и заштита од заробена влага.Водоотпорниот материјал со покриени отвори овозможува капакот да биде водоотпорен, но и да остане дише приколка - капакот За Џет Ски има вградени ремени за да се осигура дека ќе остане и на и надвор од приколката.Панели за пристап до резервоарот за гориво со патентобезбедува супериорна заштита од сурови елементи како дожд, снег, сок од дрвја, измет од птици и многу повеќе.Ткаенина што дише со двојни вградени отвори за воздух.Супер Густа Тешка Ткаенина За Негирање Хемиски третирана за да се спротивстави НА УВ зраците.Целосно еластични рабови за да се обезбеди цврсто вклопување.Приближна тежина : 4 килограми ОДГОВАРА : Поларис Virage TX-ОДГОВАРА ГОДИНИ : 2000 2001 2002-БОЈА : Сино-Џет Ски Personal Пловни Објекти. ТЕШКИ : Ултра Дебел Морски Одделение Поли Материјал Дизајниран Да Се Одржи Во Сите Временски Услови. Користете За Складирање, Патување И Прицврстување. ПРИКОЛКА : Целосно Приколка Pwc Капак. Вклучени Се Бесплатни Ремени За Приколки! Задните Отвори За Воздух Овозможуваат Капакот да Дише Дизајниран да Се Спротивстави НА УВ зраците. ВОДООТПОРЕН : Одбива Вода, Сонце, Дожд и Многу Повеќе. Еластичниот Раб Околу Дното Гарантира Дека Останува Вклучен Во Текот На Сите Временски Услови. БОЈА : СИНА. Вклучена Е Бесплатна Торба За Складирање. - ОДГОВАРА ГОДИНИ : 2000 2001 2002.

Карактеристики

Производи во категоријата

Водоотпорна Покривка За Моторни Санки Компатибилна Со Поларис Колт-Надворешна И Внатрешна - Вода, Снег, Ремени За Обезбедување

DEN 1876.96

Овој капак обезбедува цела сезона внатрешна и надворешна заштита за вашето возило Оваа речиси непробој

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.