• Ново
Че Ми Снек Микс, Солени Смели Партија Мешавина, 3. Оз Торба

Че Ми Снек Микс, Солени Смели Партија Мешавина, 3. Оз Торба

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Сакате нешто солено и невообичаено? Во ред е овде. Само Мешавината На Чекс ви дава вкусно непредвидлива комбинација на форми, вкусови и текстури во секоја грст. И Мешавината Chex содржи 60% помалку маснотии од обичните чипсови. 60% помалку маснотии од обичните чипсови. Снек Микс. Кошер Млекарница.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.