• Ново
Собрание на решетки компатибилно со 1997 година- Toyota Tacoma насликана сребрена обвивка со црна инсерти

Собрание на решетки компатибилно со 1997 година- Toyota Tacoma насликана сребрена обвивка со црна инсерти

Оценка на клиентот:
DEN 1052.48

Износ
Залиха

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color/Finish : Painted Silver Shell with Painted Black Insert Material : Plastic Notes : With emblem provision Replaces OE Number : 5310004060 Replaces Partslink Number : TO1200204 Interchange Part Number : 5310004060, TO1200204 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty GRILLE ASSEMBLYHas the front end на вашето возило станете поглед по судир? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн., Каде што е применливо. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило. Процесот на производство ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража Секоја собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. : BASE, DLX) го заменува бројот на OE : 5310004060. Заменува број на делови : TO1200204. Број на размена на дел : 5310004060, TO1200204.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.