• Ново
Кидплокио Рк Автомобили Градежни Играчки Депонија Камион Играчка Со Светла Звуци, Момчиња на возраст од 3+

Кидплокио Рк Автомобили Градежни Играчки Депонија Камион Играчка Со Светла Звуци, Момчиња на возраст од 3+

Оценка на клиентот:
DEN 639.84

Износ
Залиха

Малите градители ќе бидат подготвени да изградат и развијат сопствена страница за работа со овие прекрасни Далечински Управувачи Тешки Рк Градежни Играчки За Камиони Од Кидплокио. Достапно во три различни теми, ѓубре, депонија и мешалка за цемент, децата ќе сакаат да ја соберат целата флота за крајната акција за играње камиони РК, без разлика дали играат соло или се тркаат против пријателите или семејството!. Опремени со тркала со брзо движење и лесен за употреба далечински управувач, малите работници можат да маневрираат со возилата НА КАМИОНОТ РК низ градилиштето напред, наназад, лево и десно. Покрај тоа, мешалката за цемент ротира во 360 кругови, исто како вистински камион за мешање цемент, додека играчките за депонија и камион за ѓубре можат да го подигнат својот сад, исто како и во реалниот живот! И на крај, сите играчки за изградба на КАМИОНИ РК доаѓаат со живописни светла, што го прави времето за играње уште позабавно и пореално! Малите градители ќе бидат подготвени да го поправат секој градски градежен итен случај што можат да го замислат, создавајќи свои градови, патишта, згради и автопати, што доведува до бескрајни часови забава и креативна претендира игра!. И, не само што вашиот мал изведувач на обука ќе биде воодушевен и окупиран со часови со Овие Тешки Играчки За Изградба НА Камиони РК Од Кидплокио, децата и малите деца ќе развиваат клучни рани образовни вештини преку имагинативни сесии за играње, како и ќе работат на нивните фини моторни вештини и координација на рацете на очите. . СПЕЦИФИКАЦИИ : Димензии : 22 х 8 х 5,5 инчи; Тежина : 2,0 фунти; Бои : Зелена, Црвена Или Жолта; Батерии : х5 ААА, Не Се Вклучени; Возраст : 3+ КАМИОНИ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Изберете Од Камион ЗА ЦЕМЕНТ, ЃУБРЕ или Депонија РК што доаѓа со лесен за употреба далечински управувач. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ДАЛЕЧИНСКИ управувач : далечинскиот управувач им овозможува на децата и малите деца да ги движат камионите напред, назад, лево и десно. ОСВЕТЛИ РК КАМИОНИ : сите градежни играчки камиони доаѓаат со живописни светла за да го направат времето за играње уште позабавно и пореално!. ПРЕПРАВАЈТЕ СЕ ИГРА : чекаат Бескрајни часови на градежно играње со која било од играчките за изградба на камиони НА КИДПЛОКИО. ВОЗРАСЕН ОПСЕГ : Погоден За мали градежни работници на возраст од три и повеќе години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Малку Патики Ајде Да Одиме Пријатно Купе 3пк Конструкција Мини Туркање И Играње Возило За Маси Или Туркање На Подот Играње Автомобил

DEN 542.24

На Ајде Да Одиме Пријатна Купе 3 Пакет Градежни Возила се преполни со игра за деца 3 и нагоре! Уништувачка

12V Возило за градежни играчки за деца, Зелен булдожер играчки за деца, далечински управувач, музички звучник, LED светла за

DEN 1.33

Шарена радост оваа нова издадена играчка за дете на булдожер е достапна во четири разнобојни бои : жолт�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.