• Ново
Дупки Тркалезна Форма Резервоарот За Гориво Капакот На Капакот На Гасот Комплет За Заптивка За Комплет Генератор Замена На Дел Заклучување На Капачето За Гас Капа?

Дупки Тркалезна Форма Резервоарот За Гориво Капакот На Капакот На Гасот Комплет За Заптивка За Комплет Генератор Замена На Дел

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Спецификација : Тип На Ставка : Резервоар Гориво Гас Капматеријал : Клуч Од Нерѓосувачки Челик : Имајте Употреба : Список на капаци на резервоарот за Гориво : 1 x Резервоар За Гориво Капаче За Капа2 x клучеви 1 x Резервоар За Гориво Капа За Гас База 1 x Заптивка Практично : Може да спречи испарување или кражба на масло, висока јачина, спречување пожар, превенција од дупчење и отпорност на лизгање и е многу практично. материјали : материјали од нерѓосувачки челик, ефективна отпорност на оксидација, спречување на ' рѓа, долг работен век. Исклучителна изработка : третман за полирање на огледало, фина изработка, богата со метален сјај, отпорност на удар, може да се користи долго време. Комплет : комплетен сет на додатоци е прикачен, вклучувајќи капаче за гас на резервоарот за гориво, клуч и заптивка за да ги задоволи вашите потреби. Широко користен : може да се користи за комплети генератори, камиони, градежни машини, багери и друга опрема на која и треба многу капак за поштенско сандаче за складирање масло.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.