• Ново
Ханес Оригинали Женска Бикини Долна Облека, Памучно Истегнување Што Дише, 6-Пакување

Ханес Оригинали Женска Бикини Долна Облека, Памучно Истегнување Што Дише, 6-Пакување

Оценка на клиентот:
DEN 210.08

Износ
Залиха

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ ОД ОСНОВНИ. Стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. Бидете свои Во Оригиналите на Ханес. Ханес Оригинали женската гаќичка за бикини обезбедува супериорна удобност, благодарение на неговиот лесен дизајн. Направено од мешавина од памук што ја отстранува влагата со навестување на истегнување за удобност при движење со вас. Класичниот стил на бикини нуди умерена предна покриеност и задна покриеност. Завршено со детали за логото На Ханес за дополнителен допир на стил. Достапно во низа избрани бои, што ви дава уште повеќе секојдневни опции. ШЕСТ ПАКЕТИ-Продадени во пакет од шест женски гаќи, така што секогаш имате при рака свеж пар долна облека на Ханес. ДИШЕЊЕ-долна облека за истегнување од памук ханес дише за да останете поладни. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Изработена од ткаенина што се протега од памук, која е мека, удобна, ладна и дише. ОСТАНЕТЕ СВЕЖИ-лесната ткаенина што ја отстранува влагата ве одржува ладни и суви. БИКИНИ СЕЧЕ-Умерена предна и задна покриеност. Ознака СЛОБОДЕН & ЧЕШАЊЕ слободен – ознака-слободен дизајн елиминира несакани чешање. ИЗМЕШАЈТЕ И СОВПАЃАЈТЕ-Спарете со соодветни или контрастни оригинали градници за забавна атмосфера и удобност што никогаш не се откажуваат. БРЕНД ИТ-Појас карактеристики класичен ханес брендирање. ЛАДНО перење-машина за перење ладно со слични бои. Не користете омекнувач. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Не пеглајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

адвиикд Жени Боксер Гаќи Женски Бамбус Вискоза Влакна Мулти Плус Големина Растеглива Мека Дише Гаќи Со Висок Среден Струк Жешка

DEN 353.44

Удобно и меко, правејќи да изгледате повеќе и шармантно.Шема : Повод Во Боја : Шарм И симпатична, долна об�

Wotryit Женска Долна Облека Женска Мода Беспрекорен Мраз Свила Долна Облека Со Висок Струк Гаќички Со Еднобојна Долна Облека

DEN 3.33

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фо�

Женски Еластични Половини Гаќи Долна Облека Женски Еднобојни Со Низок Струк Беспрекорни Секојдневни Спортски И Фитнес Долна

DEN 0.33

Женска Еднобојна Долна Облека Со Низок Струк Безшевни Секојдневни Спортови и Фитнес Долна Облека Матер

Интимни За Жени Мраз Со Среден Струк Свила Гаќи Со Конец Без Траги Памучно Меѓуножје Висока Сплит Еластична Долна Облека

DEN 0.67

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Големина : С Поло�

Женска Плус Големина Гаќи За Контрола На Стомакот Пакет, Мек Памук Висок Половината Дише Кратки Беспрекорни Гаќи За Жени, Црно

DEN 309.60

ДОДОИНГ Женски Гаќи За Контрола На Стомакот Со Плус Големина, Меки Памучни Кратки Гаќички За Дишење Со В

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.