• Ново
Детски Сребрен Прибор За Деца Безбеден Прибор Од Нерѓосувачки Челик

Детски Сребрен Прибор За Деца Безбеден Прибор Од Нерѓосувачки Челик

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

боја : сребрен материјал : содржина на пакување од нерѓосувачки челик : 4 х Деца Безбедни Вилушки( околу 16 см) 4 х Безбеден Нож (околу 17,5 см)4 х Лажици (околу 16 см)само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Совршени И Предучилишни Установи, Удобните рачки се лесни за држење на децата, предлагаат 24 месеци +. Врежани за сите Возрасти и Полови : Помлади, Мали Деца, Деца од Предучилишна Возраст, Деца На Училишна Возраст. Прибор што Го Прави Оброкот Возбудлив и Безбеден. Здрав материјал, изработен од пристоен квалитетен нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа, без штетна супстанција или мирис на мирис, здрав и безбеден за секојдневниот оброк на детето. Безбедна и исклучително издржлива машина за миење садови,Специјално Дизајнирана за Детска Големина и Безбедност, Вилушка со Заоблени Боцки за Вилушки и Нож со Неназабележано Сечило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јапонски ИНС Нерѓосувачки Челик Дрвена Рачка Западен Садови Симпатична Стек Sailukin Лажица Дрвена Рачка Вилушка Кујнски Алатки

DEN 287.68

Име на производ : Прибор за Јадење материјал на Производот : нерѓосувачки челик + тежина на производот од

Поставете Вилушка Од Лажица Од Нерѓосувачки Челик Мала Издржлива Едноставна Вилушка За Лажица За Хранење За Бебиња Деца Деца

DEN 223.84

Опис Ова е с лажица и вилушка во собата за деца Изработени од нерѓосувачки челик и пп материјали, тие се �

Комплети за рамни садови Лажица, Стапчиња За Јадење, Садови Од Нерѓосувачки Челик Отпорни На ' Рѓосувачки Садови За Вечера со

DEN 3.00

Лесно Носење : со торбичка за носење, овој комплет за рамни садови е погоден за носење во ранец или чанта.

Детски Прибор За Јадење Сет Од Нерѓосувачки Челик Детска Лажица И Вилушка Детски Прибор за Јадење Со Прибор За Јадење Детски

DEN 3.33

Материјал : изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик.Прибор за јадење погоден за деца : Идеален

Лудлц Нерѓосувачки Челик Детски Прибор За Јадење, Детски И Мали Безбедни Садови, Симпатична Нерѓосувачки Челик Цртан Филм Дизајн

DEN 303.84

Спецификации : Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, оваа лажица има добра отпорност на к

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.