• Ново
Машки сафир волфрам и титаниум црн ентериер вкрстена вкрстена свадбена свадба, со големина 8, големина 8

Машки сафир волфрам и титаниум црн ентериер вкрстена вкрстена свадбена свадба, со големина 8, големина 8

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Овој ексклузивен дизајн на овој машки свадбен бенд во Сафир Тунстен го прави совршен подарок за свадби, годишнини и други прослави! Прстенот е направен од сафир метал од волфрам и има дијамантска завршница околу целиот бенд. Тој е широк 8мм и има класично удобно вклопување за да може да се носи секој ден. Sapphire Tungsten и Titanium . 8mm Crosshatch Etched Matte Externory Comfort Fit Wedding Band . Патентиран сафир волфрам е следната генерација свадбена лента комбинирајќи го волфрам карбид со оригинален сафир и други алтернативни метали со висока јачина . модерни матни финиши-завршни венчавки; Црн ентериер . отпорен на гребење; Отпорен на распаѓање; Хипоалергичен.

Карактеристики

Производи во категоријата

0,05CTW принцеза исечен перидон тонфстен прстен полиран црна IP -заболена раб на волфрам карбид свадбен бенд - август родителн

DEN 0.33

** Ова е намена направена ставка Takeе бидат потребни 25 работни дена за да се заврши една нарачка Стил# TN084 PS

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.