• Ново
Карат Т.Г.В. Морганит, розов турмалин и дијамант-акцент 10KT розово злато 3-камен прстен

Карат Т.Г.В. Морганит, розов турмалин и дијамант-акцент 10KT розово злато 3-камен прстен

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Овој Карат Т.Г.В. Морганит Пинк Турмалин и Дијамант и Дијамант прстен прави прекрасен додаток на колекцијата на фино накит на која било жена. Сигурно да соберете многу комплименти, има елегантен изглед. Овој дијамант три камен прстен е одличен начин да му покажете на вашата сакана колку се грижите за нив. Ова прекрасно парче е засилено со високо-полски финиш за да ви даде најмногу можен сјај. Неговите висококвалитетни компоненти значат дека никогаш не мора да го тргнете, и лесно можете да одите на пливање и да земате тушеви додека го носите овој прстен без да се оцрнува. Овој прстен се одликува со тркалезен морганит во центарот, прекриен со два кружни розови турмалински скапоцени камења, со вкупно 10 акценти со дијаманти поставени со пас, по должината на витката лента.1 Carat T.G.W. Морганит 1 Карат Т.Г.В. Морганит, розов турмалин и дијамант-акцент 10 KT розово злато 3-камен прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.