• Ново
Легендарниот тексас на Ли Машки редовни директно пет фармерки од џеб

Легендарниот тексас на Ли Машки редовни директно пет фармерки од џеб

Оценка на клиентот:
DEN 392.00

Износ
Залиха

Легендарниот тексас на Ли Легендарниот тексас редовно директно пет џеб фармерки Ли Легендарниот тексас Редовен права фармерки се класичен Jeanан од пет џебови направени со удобност, издржливост и неспоредлив квалитет во секој бод. Дополнителни детали за дизајнот вклучуваат иконски хардвер и копче. Носете ги со омилениот пар чизми за одличен, целодневен изглед. Пет џебови. Додадено истегнување. Копче и летање со патент. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 99%, спандекс 1%. Стил#2028943.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони за мажи фармерки со целосна должина панталони за жени со цврста случајна еластична еластична лента од памук памук

DEN 383.84

Мажи цврста обична еластична памучна памучна панталона панталони панталони Панталони : Материјалприја

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.