• Ново
Дег. Алуминиум АН ДО НПТ Адаптер

Дег. Алуминиум АН ДО НПТ Адаптер

Оценка на клиентот:
DEN 320.00

Износ
Залиха

90 Степени. Алуминиум АН ДО НПТ Адаптер; Големина : - 8АН Женски до 1/2 во. Нпт Машки Вртлив; Анодизирано Сино; Пакување Во Кеси;Сино Анодизирано Алуминиумско сино елоксирано алуминиум. Дизајнот на свиткана цевка обезбедува одличен капацитет за проток на гориво. Достапно за секоја водоводна ситуација и многу сопствени апликации. Сино Анодизиран Алуминиум;; За Секоја Ситуација Со Водовод Дополнителни Функции Заврши : Елоксирана Сина Боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.