• Ново
Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Антрацит КТС Кадилак

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Антрацит КТС Кадилак

Оценка на клиентот:
DEN 383.84

Износ
Залиха

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : WA598 F. За : Антрацит Кадилак КТС. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Брилијантна Црна Миата

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Звучно Сино Метално

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Хјундаи С7у Атлантик Блу Металик: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

DEN 383.84

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Металик Од Сандалово

DEN 1.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Вагонот Монарх Блу

DEN 3.33

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Златен Бел Бисер Град

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.