• Ново
- Бул Безжичен Винч Далечински Управувач Надграден 150 стапки Слушалка Лесен За Инсталирање Волт

- Бул Безжичен Винч Далечински Управувач Надграден 150 стапки Слушалка Лесен За Инсталирање Волт

Оценка на клиентот:
DEN 1966.40

Износ
Залиха

Кога откривме дека цената на теренската опрема е многу висока, многу фанови не можат да ги продолжат своите соништа. Ни требаа 5 години да се развиваме. сосема нови теренски производи, попрофесионална опрема и пониски цени. Ова е причината зошто нашето мото е " Прифатлива Цврстина". Имаме професионален дизајнерски тим и фабрика. Сакаме да ви ја дадеме најпрофесионалната опрема додека ја гарантираме цената. Х-БУЛ. ви овозможува повторно да ја откриете забавата на теренот. Сето ова ви дава самодоверба затоа што сте поддржани од сигурни производи НА Х-БУЛ, за да можете. направи повеќе. Ние не сакаме да се откажете од вашиот ентузијазам за вас, ние сме тука да ви обезбедиме прифатлива еластичност, за да можете да уживате во вашиот. ентузијазам, бидејќи вашиот ентузијазам е наша работа. Карактеристики : безжичен винч далечински управувач со близнак слушалка.Ќе работи со било 12 волти електромагнетниот управувана крик. Најновиот тежок модел Со долг дострел визуелното индикаторско светло покажува далечинско работење 2 Далечински Спецификација : Растојание : Околу 150 стапки далечинска големина : околу 45 x 103 mm големина На Приемникот : Околу 45 x 60 mm Напон На Напојување : 12v Содржина На Пакетот : 2 x Далечински управувачи, 1 x Приемник.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.